rent a car services
Oto Kiralama Adana
Temmuz 14, 2018
oto kiralama adana
Oto Kiralama Adana
Temmuz 15, 2018
Hepsini Göster

Araba Kiralama Adana

adana araba kiralama

Adana Araba Kiralama

Adana Araba Kiralama Modern Koşullarda Hizmetler Sunmaktadır.Doğu ve batıyı birbirine bağlayan yolların üzerinde bulunan Adana ticaretin yoğun olduğu bir bölge. Bu da ister istemez ekonomik hareketliliği beraberinde getiriyor. Araba kiralama Adana firması olarak biz de bu ticari konseptin içerisinde yer almaktan son derece büyük mutluluk duyuyoruz. İster ilimizden ister Adana’ya dışından gelen misafirlerimiz kanalıyla bizlere iletilen kiralık oto taleplerini profesyonel ölçülerde karşılayan firmamız tamamı servis bakımlı lüks araçlarla hizmetinizdedir. Hatta dilerseniz sizleri havaalanı transfer metoduyla bizler karşılıyoruz ve şehrimize geldiğiniz andan itibaren %100 müşteri memnuniyetine dayalı hizmetlerimizden yararlanmaya hemen başlıyorsunuz.

ilimize gelen saygıdeğer Misafirlerimizin hangi konseptte araç aradıklarını bilmemiz araba kiralama Adana olarak modern koşullarda sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesi açısından son derece büyük önem taşıyor. Dolayısıyla internet sayfamız üzerinden tercih edeceğiniz araçlarınızı inceleyerek bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır. 7/24 yol yardımı, servis bakımlı kasko ve zorunlu trafik sigortaları yapılmış güvenli araçlarımız sizleri bekliyor. Ayrıca şehrimize yabancıysanız yolları bilmediğinizden sorun yaşamamanız için dilerseniz yüksek modelli lüks araçlarımızı şoförlü olarak da hizmetinize sunabiliyoruz. bu noktada tercih tamamen siz saygıdeğer müşterilerimizindir.

adana araba kiralama

Şehrimize Gelmeden Önce Rezervasyon Yaptırabilirsiniz

Şehrimize gelmeden önce bizlerle temas kurmanız halinde hem aradığınız özelliklerde bir aracı sizin için rezerve ederiz, hem de sizler kentimize ulaştığınızda hiç zaman kaybetmemiş olursunuz. Araba kiralama Adana hizmetleri olarak sizlerin taleplerini yerine getirmek bizim için büyük bir onurdur. Lütfen sayfamızda yer alan telefon numaraları veya E-posta adresimizden bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz. En uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme kolaylıkları ile araç bizden kiralanır.

İletişim Bilgileri:

GSM: (0533) 960 28 53

Adres: Kurtuluş Mah. Mehmet Nuri Sabuncu Blv. Çilem Apt. 108/A Seyhan/ADANA

Web: https://www.senotom.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara
Yol Tarifi