adana havaalani arac kiralama
Adana Havaalanı Araç Kiralama
Temmuz 9, 2018
rent a car services
Oto Kiralama Adana
Temmuz 14, 2018
Hepsini Göster

Araç Kiralama Adana

araç kiralama adana

Araç Kiralama Adana

Bilindiği üzere Adana ilimiz Türkiye’nin en önemli ekonomik şehirlerinden bir tanesi. İlimizi ziyaret eden saygıdeğer misafirlerimizin ihtiyaç duymaları halinde araç kiralama Adana hizmetleri olarak sizlere bir telefon mesafesinde bulunduğumuzu belirtmek isteriz. Üstelik her bütçeye uygun lüks araç filosuna sahip firmamız istekte bulunmanız durumunda sizleri havalimanında şoförlü araçlarla karşılıyor. Zorunlu trafik sigortası ve kaskolu araçlarımız ile şehrimizde geçireceğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirmeniz pekâlâ mümkündür. 7/24 araç yol yardımı, şoförlü ve şoförsüz araç kiralama hizmetlerimizden sadece birkaç tanesini oluşturuyor.

araç kiralama adana

Adana Araç kiralama Hizmetlerinde Sınır Tanımıyoruz

Şehrimize adımınızı attığınız andan itibaren sizlerin yanında olmaktan büyük onur duyan firmamızı internet sayfamız üzerinde bulunan telefon numaralarından günün 24 saatinde arayabilirsiniz. İlimizde en uygun fiyatlarla, en kaliteli hizmeti sağlayan Adana araç kiralama olarak hizmette sınır tanımıyoruz. Dilerseniz aylık, dilerseniz uzun dönem veya günlük araç kiralamanızın mümkün olduğu firmamız hizmetlerinde tamamı yüksek modellerden oluşan panelvan minibüs tarzında araçları ile şehrimizin önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.

Araçlarımızda Navigasyon Cihazlarımız Bulunuyor

Ayrıca ilimizi tanımayan saygıdeğer misafirlerimiz için araçlarımızda navigasyon cihazlarımızın bulunduğunu da anti parantez belirtmiş olalım. Bu noktada çok önemli bir hatırlatmada bulunmamız da fayda var. Araçlarımız full bakımlı olduğundan hiçbir sorun yaşamama garantisini bizzat firma olarak bizler veriyoruz. Bugüne kadar kiralamasını gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce araçtan duyulan müşteri memnuniyetini referans olarak kabul eden araç kiralama Adana hizmetleri saygılar sunar. Esen kalınız.

4 Comments

 1. Ahmet OKTAY dedi ki:

  Adana ili iş seyatimiz de bize yardımcı olan SEN OTO Rent A Car firmasından aldığımız hizmetten dolayı başta yönetici arkadaşlara ve çalışan personellerine çok teşekküler

 2. Burak İnan dedi ki:

  Adana’da güvenilir araç kiralama konusunda önceliği hep müşteri memmuniyeti olan ADANA SENOTO RENT A CAR ailesine sonsuz teşekkürlerimi iletmek istedim. ADANA SENOTO ailesi daima güler yüzle sıcak kanlı davranışlarıyla her daim kusursuz hizmetleriyle kafamda küçük bir soru işareti kalmadan bütün işlemlerimi güvenilir bir şekilde yaptılar. Vermiş oldukları hizmetten dolayı her daim ilk tercihim ADANA SENOTO olmuştur. Burdan ayrıca teşekkür etmek istediğim sayın Yöneticisi VOLKAN BEY’E ve sayın NURCAN HANIM ‘A çok çok teşekkür ediyorum vermiş oldukları hizmetten dolayı . GÜVENİLİR SORUNSUZ ARAÇ KİRALAMANIN ADRESİ ( ADANA SENOTO RENT A CAR ) diyorum ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 3. YUSUF CAYMAZ dedi ki:

  Her sene Adana Sen Oto kiralama firmasından araç kiralarım.Yılda 30 gün olan tatilimi sorunsuz , mutlu geçiririm. Yaşadığım kazada dahii araçtan önce ailemi düşündükleri ve yoğun ilgilerinden dolayı hepinize sonsuz teşekkürler. Başta Volkan Bey , Nurcan Hanım olmak üzere SENOTO Ailesi olarak İyiki varsınız !!!

 4. Hakan Çam dedi ki:

  Adanaya her indiğimde havaalanında beni güleryüzleriyle karşılıyorlar.Güvenilir,samimi ve titiz insanlar.Ayrıca kurumsal bir firma olmaları da güven verici.Çok memnunum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara
Yol Tarifi