Adana Rent a Car

Adana Rent a Car

Adana rent a car sektöründe hizmet veren Sen Oto Rent a Car  firmamız hem ekonomik hem de lüks sınıf araçları ile müşterilerinin ulaşım ihtiyacını en konforlu ve uygun fiyat ile karşılamayı ilke edinmiştir. Uluslararası rent a car standartlarına uygun olarak son model ve kaskolu araçlarımızla, hızlı, güvenilir hizmet sunma gayretiyle, hizmet kalitemiz ve yılların getirdiği sektörel tecrübe ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve onlara iyi ucuz araba kiralama hizmetini sunmaya özen gösteriyoruz.

Adana Havalimanı Araba Kiralama

Adana Şakirpaşa Havalimanını kullanarak ülkemize giriş yapan müşterilerimize 7 gün 24 saat araba kiralama hizmeti sunuyoruz. Her yıl Türkiye’ye gelen çok sayıda Gurbetçi müşterilerimiz ve turistlermiz tatillerini geçirmek ve memleketlerine gitmek için Sen Oto Rent a Car’ı tercih etmekte. Müşterilerimizin Sen Oto Rent A Car’a duyduğu güveni sürdürebilmek ve onlara daha iyi bir araç kiralama deneyimi yaşatabilmek için araç filomuzu sürekli yeniliyor ve personelimizi müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik uygulamalar konusunda eğitiyoruz. Adana Havalimanı Dış Hatlar veya İç Hatlar Terminallerinden araç teslim almak için bizi aramanız veya internet sitemizden rezervasyon talebi göndermeniz yeterlidir. 

adana rent a car

Günlük Araç Kiralama

Günlük ve haftalık araba kiralamalarında az yakıt tüketimine sahip, ekonomik, güvenilir araçlarımız veya prestijli, konfor seviyesi yüksek lüks sınıf araçlarımızı en uygun fiyatlarla müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Daha özgür ve makul fiyatlarla araç kiralama Sen Oto Rent a Car’da mümkün.

Aylık Araba Kiralama

30 gün veya daha uzun araba kiralamalarında aylık özel fiyatlarımız uygulanmaktadır. Full rent a car kaskolu araçlarımızı müşterimizin talebi doğrultusunda havalimanı veya adreslerine ücretsiz olarak teslim ediyoruz. 7/24 ücretsiz yol yardım hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin her türlü durumda bize ulaşarak destek alabilmesini mümkün kılıyoruz. Arıza ve kaza durumlarında en geç 24 saat içerisinde muadil ikame araç tahsis ediyoruz.

Uzun Dönem Araç Kiralama

Birkaç aylık veya yıllık araç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için de özel uzun dönem araç kiralama fiyatlarımız bulunmaktadır. Birden fazla araç kiralamak isteyen müşterilerimiz ise özel filo kiralama indirimimizden faydalanabilirler. Araç servis bakımları anlaşmalı olduğumuz yetkili servislerde tarafımızdan yapılmaktadır. Çok sayıda araç kiralama firmasının uygulamasının aksine kiralık araçlarımızın arıza veya kaza sonrası serviste kaldığı günler için müşterilerimizden araç yatma ücreti talep etmiyoruz.