Rent a Car Ne Demek?

Rent a Car Ne Demek?

Rent a Car Ne Demek ?

Rent a carı kısa bir ifade ile motorlu araç kiralama hizmeti olarak tanımlayabilmemiz mümkündür. Araç kiralama olarak da bilinmekte olan rent a car, geçmişte iş seyahatine çıkacak olan bireylerin ya da kısıtlı zaman dahilinde fazlaca yeri ziyaret etmek isteyen konukların tercih ediyor olduğu bir hizmetti. Günümüzde ise ülkemizin neredeyse her noktasında fazlası ile rağbet gören bir hizmet olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Adana Rent a Car – Hizmet Aşkı  

Adana rent a car hizmetimiz ile her daim yanınızda olmaya, sizleri hızlı işlere ulaştırmaya devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini baz alarak hareket ettiğimizden ötürü şuana dek müşterilerimizden herhangi bir olumsuzluk içeren husus ile karşı karşıya kalmadık. Adana rent a car hizmetimizde de yine aynı şekilde hizmet aşkını yanımıza alarak hareket etmekteyiz. Araba modellerimiz, en doğru hizmete katkıda bulunacak düzeyde seçilmektedir. Üstelik bu denli kaliteli hizmet karşılığında gayet uygun fiyat aralığı müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimizin yüzlerinde oluşan tebessümlerden güç alarak ilerlemekteyiz.

Şirketlere yönelik olarak kiralama talebinin artmasına paralel olarak rent a car hizmeti yıllık araç kiralama şeklinde de geniş bir alana yayılım göstermiş durumdadır. Şimdilerde irili ufaklı pek fazla firma tarafınca seçimi yapılan uzun dönem araç kiralama hizmeti, bu güne dek ticari araçları kapsamamakta idi. Fakat artık binek araçların yanı sıra ticari araçlarda da kiralanma söz konusu olabilecek gibi görünüyor.

Sen Oto Rent A Car

İletişim kanallarımızdan bizlere günün 24 saati kesintisiz olarak ulaşabilir, rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Adana Ofis

Adres: Kurtuluş Mah. Mücahitler Cad. No : 108/1 Çilem Apt Seyhan / ADANA

Telefon: 0850 888 88 01

GSM: +90 533 960 28 53 (7/24)

Email: info@senotom.com.tr


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi 07:30 - 20:00

Pazar - Kapalı

 

Bu yazıyı paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir