Neden Adana Araç Kiralama

adana rent a car

Neden Adana Araç Kiralama

Neden Adana Araç Kiralama ; 

Neden Adana Araç Kiralama denildiği zaman akla bir çok şey gelmektedir. Konu Uzun yolculuklar olduğu zaman, insanlar konforlu ve daha rahat şekilde kendilerine ait bir araç ile yolculuk yapmak isterler. Aracınız olmadığı durumlarda size sizlere güven veren ve yakın olan bir Adana Rent a Car firmasından kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İster şehir içi , ister şehir dışı , yakın veya uzak dilediğiniz her yere gezintinizi rahatlıkla yapabileceksiniz.

adana araç kiralama

Adana Araç Kiralama işlemini yaparken önemli ve gözden kaçırılmaması gereken bazı hususlar mevcuttur. Bu hususlara uyulmadığı takdir de trafikte sorun yaşama olasılığınız oldukça yüksektir. Bu yüzden kiralama işlemini yaparken bu hususlar hakkında bilgili olmanız gerekmektedir. Bu hususlara uymanız halinde aracı kuralına uygun ve keyifli bir şekilde kullanmış olacaksınız. Kiralayacak olduğunuz herhangi bir aracı en az kiralama süresinin 24 saat olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Diğer önemli hususlardan biri de en az 2 yıllık ehliyet sahibi olmanızdır. Ekonomik sınıf araçlar için 23 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Orta ve üst sınıf araçlar içinse 3 yıllık ehliyetinizin olması ve 25 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Eğer daha lüks bir araç kiralamak istiyorsanız 3 senelik ehliyetinizin olması ve 28 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Şartlarınız bu şekilde ise kolayca kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kiralayacak olduğunuz aracın fiyatı her firmaya göre farklılık gösterecektir. Fakat bu tutarlara dahil olan veya olmayan ek hizmetler olabilir. Sizden alınacak olan fiyatlar içerisine dahil olan hizmetler ; sınırsız km , sigorta, ve yerel vergilerin % 18 ‘ i , yağ bakımı ve 24 saat yol desteği yer almaktadır. Birde bu fiyatlara dahil olmayan ekstralar mevcuttur. Bunlar ; yakıt , bebe veya çocuk koltuğu , park ücreti , kişisel sigortalar ve otoban girişleridir.

Adana Oto Kiralama sözleşmesini iyice okuyup size uygun olmayan hususların düzeltilmesini talep edebilirsiniz. Size teslim edilecek olan aracın model yılını da kontrol etmelisiniz. Firmamız filosunu her yıl yenilediğinden dolayı araç çeşitlerimizde modeli düşük olanlar bulunmamaktadır. Araçlarımızın bakım ve onarımları , kaskosu , trafik sigortaları düzenli olarak yapılmakta olup eksiksiz bir şekilde hizmetinize sunmaktayız. Sizlerde bu eşsiz sürüşün keyfini yaşamak için bizimle 7/24 iletişime geçebilir ve sınırsız hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.